FreeStyle Gamers Serbia NOVI FORUM NA http://freestyle-gamers.info/forum/

U ROKU OD 5 DANA PRELAZIMO NA NOVI FORUM http://freestyle-gamers.info/forum/

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Delite | 

Zalba na Ju!sy !ggy

Ići dole 
AutorPoruka
Dica
FreeStyle Soldier level 3

Broj poruka : 39
Godina : 24
Datum upisa : 09.11.2008

PočaljiNaslov: Zalba na Ju!sy !ggy   Pon Nov 24, 2008 10:58 pm

zalim se na -=B.F.F=- Ju!sy !ggy..... dechko je chiter najveci... evo sada sam igrao i ubilo me u pojam to shto ima i aim i wallhack..... strashno... ja se ponekad shtekam tako da me 3-4 puta provalio.. znao tachno gde sam i ubija me headom!!!!!
on je do pre neki dan bio niko i nishta a sada je na 3. poziciji u top 15!!!! to je nedopustivo... a dechko je '95 godishte tako da je nemoguce da on bude ovakav igrach... svi misle da je pro!!! admini, molim vas, proveri te ga i banujte, stvarno kvari igru na serveru.... kako bre moze da bude po scoru bolji od pete i kazuye, shto se i deshavalo... molim vas preduzmite neshto... sutra bi trebalo da igramo cw, ali neznam dal da zakazujem ako treba da igram protiv chitera... stvarno nema svrhe..... molim vas da sredite to.!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ban ban ban ban ban angry angry angry angry angry angry

**EGKG** Dica

********************RESPECT AND PEACE*******************************
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
/<!za*
FreeStyle Soldier Level 6
FreeStyle Soldier Level 6

Broj poruka : 117
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na Ju!sy !ggy   Uto Nov 25, 2008 12:50 am

Dica ::
zalim se na -=B.F.F=- Ju!sy !ggy..... dechko je chiter najveci... evo sada sam igrao i ubilo me u pojam to shto ima i aim i wallhack..... strashno... ja se ponekad shtekam tako da me 3-4 puta provalio.. znao tachno gde sam i ubija me headom!!!!!
on je do pre neki dan bio niko i nishta a sada je na 3. poziciji u top 15!!!! to je nedopustivo... a dechko je '95 godishte tako da je nemoguce da on bude ovakav igrach... svi misle da je pro!!! admini, molim vas, proveri te ga i banujte, stvarno kvari igru na serveru.... kako bre moze da bude po scoru bolji od pete i kazuye, shto se i deshavalo... molim vas preduzmite neshto... sutra bi trebalo da igramo cw, ali neznam dal da zakazujem ako treba da igram protiv chitera... stvarno nema svrhe..... molim vas da sredite to.!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ban ban ban ban ban angry angry angry angry angry angry

**EGKG** Dica

********************RESPECT AND PEACE*******************************
hmm jel to znas iz iskustav.........^^ posto je neko iz **EGKG** imao neko sranje angry
Nazad na vrh Ići dole
Dica

Broj poruka : 39
Godina : 24
Datum upisa : 09.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na Ju!sy !ggy   Uto Nov 25, 2008 11:38 am

....koje sranje???? ja nisam nikad imao chit....mozda ste uhvatili nekog od mojih, ali sumnjam!!!!

a za ovog iz BFF sam siguran poshto su podelili Hack i sad ga imaju svi u klanu..... a eno ti na novom forumu du.kusha ga je uhvatio i dobice bann..... Banned Banned Banned Banned Banned Banned Banned
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zalba na Ju!sy !ggy   

Nazad na vrh Ići dole

Zalba na Ju!sy !ggy
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FreeStyle Gamers Serbia NOVI FORUM NA http://freestyle-gamers.info/forum/ :: FreeStyle GaMeRs Serbia Public "212.200.163.178:27037" :: Zalbe na igrache-
Skoči na: