FreeStyle Gamers Serbia NOVI FORUM NA http://freestyle-gamers.info/forum/

U ROKU OD 5 DANA PRELAZIMO NA NOVI FORUM http://freestyle-gamers.info/forum/

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Delite | 

Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?

Ići dole 
AutorPoruka
N!X
BANNED
BANNED

Broj poruka : 168
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Sre Apr 30, 2008 2:42 pm

Ja sam dobar samo 1 veci 8)
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
n-series_kv
FreeStyle Soldier Level 5
FreeStyle  Soldier Level 5

Broj poruka : 90
Datum upisa : 11.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Sre Apr 30, 2008 5:24 pm

:scratch: Eh sad,ne mogu bas da znam koliko ali srednje vecih 1
Nazad na vrh Ići dole
Peta Wilson
FreeStyle Soldier Level 6
FreeStyle Soldier Level 6

Broj poruka : 104
Godina : 29
Datum upisa : 08.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Sre Maj 14, 2008 4:25 pm

Zasad moj McAfee OAS sluzi besprekorno!
Nazad na vrh Ići dole
freeda
FreeStyle Solidier Level 8

Broj poruka : 204
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Čet Maj 15, 2008 3:50 am

i sad ga imam evil neki mi se skriveni proces pokrene i skoci CPU usage na 100% byebye ali onda ga restartujem i ok je sve lol!
Nazad na vrh Ići dole
N!X
BANNED
BANNED

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Uto Jun 03, 2008 7:06 pm

heeh freeda navukao nekog jakog pa skini ga bro hehehehhe dancing
Nazad na vrh Ići dole
freeda

Broj poruka : 204
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Uto Jun 03, 2008 8:42 pm

N!X ::
heeh freeda navukao nekog jakog pa skini ga bro hehehehhe dancing

ma zaboli me...nisam gasio komp 20 dana i ne pojavljuje se clap clap
Nazad na vrh Ići dole
N!X
BANNED
BANNED

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Uto Jun 03, 2008 9:10 pm

LOOOL
Nazad na vrh Ići dole
Old.Iniquity
FreeStyle Soldier Level 1
FreeStyle Soldier Level 1

Broj poruka : 5
Datum upisa : 29.05.2008

PočaljiNaslov: daaaa   Čet Jun 05, 2008 12:47 pm

Imao sam ih dosta, ali jedan... Brate, sva sreca pa znam sortkatove na kompu, pa sam na brzinu skinuo novi nod, i instal ga, znaci umalo mi nije unistio ceo komp... Kad upalim sve kao ql, a onda... samo pocne da otkazuje... da brise sa kompa... Tacno 1h i 57min sam pokusavao da ga izbrisem... uzas...
Nazad na vrh Ići dole
N!X
BANNED
BANNED

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Čet Jun 05, 2008 1:14 pm

hahahah brate gde to navuce LOL doh
Nazad na vrh Ići dole
Sh0keR
FreeStyle Soldier Level 9
FreeStyle Soldier Level 9

Broj poruka : 284
Godina : 26
Datum upisa : 19.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Ned Jul 06, 2008 11:02 pm

sad ja malo hahahaha imam iskustva sa virusima i to dosta cak sam i prenosio viruse preko maila i cd-ova.
2 virusa koja su mi razorila komp dok nisam reinstal cak ni norton ni nod ni kasperski nisu pomogli:
1.(trojan horse) vundo.dll
2.sexhsfa.dll

prvi mi se ulego u sistem 32 na neki vazan dll file i nije mogao da ga skine komp, a drugi mi je isto tako sve samo sto mi je usporavao komp i internet 60% wacko Joj sta sve nisam preziveo sa ovim kompom ne mogu da vam opisem al moram ukratko da prepricam Smiley

E ovako na jednom serveru ne bitno kom, bio sam redovan i stavljen je sxe medjutim ja ga skinem i kad ga pokrenem komp mi se restartuje i ja nadjem na njihovom sajtu trubleshoting with sxe i skinem turtoial i gledam slike i citam i namestam prvi korak pise da se ode u control panel pa onda jos negde i da se edituje boot.ini(fajl koji pokazuje na kojoj particiji je instal win. i brzina restarta itd...) i promenim particije da mi je komp instaliran na d i obrnuto i restartujem ga i puce sistem wacko i kaze ne moze da pronadje boot ini kao ostecen je i ja lepo ubacim cd sp2 i nadjem na cdu boot.ini zamenim ga i ostanem bez zvuka i bez svih drajvera wacko i naravno ceo bios ode u 3 lepe e od tada sxe ne ulazi u moju kucu :laugh:
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.ugc-team.co.nr, www.serveri-cs.co.nr
Saki------> [] I []
BANNED
BANNED

Broj poruka : 350
Godina : 24
Datum upisa : 02.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Ned Jul 06, 2008 11:06 pm

nemam virusa bitdefender radi kao potkovan :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: clap clap clap clap clap
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.freak-area.co.cc
*lizard*
FreeStyle Soldier Level 7
FreeStyle Soldier Level 7

Broj poruka : 181
Datum upisa : 12.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Pet Avg 15, 2008 10:19 pm

oko 666
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://dzoni.kv@sezampro.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Pet Avg 15, 2008 10:57 pm

ja nijedan fala bogu AGV antivirus me sluzi dobro
Nazad na vrh Ići dole
Djule_VanGogh!
FreeStyle Soldier Level 5
FreeStyle  Soldier Level 5

Broj poruka : 81
Datum upisa : 07.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   Pet Avg 15, 2008 11:26 pm

ja sam pokupio neshto,pa mi obrisao 2 dll file-a...sad svaki put kad ulazim u windows javlja da nema ta 2 file-a grin grin grin al nod je dobar,za sad...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?   

Nazad na vrh Ići dole

Koliko ste imali vecih virusa u kompijuteru od kad ste ga kupili ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ???????????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FreeStyle Gamers Serbia NOVI FORUM NA http://freestyle-gamers.info/forum/ :: Otworeni forum :: Software-
Skoči na: