FreeStyle Gamers Serbia NOVI FORUM NA http://freestyle-gamers.info/forum/

U ROKU OD 5 DANA PRELAZIMO NA NOVI FORUM http://freestyle-gamers.info/forum/

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Delite | 

Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RedDevil
FreeStyle Soldier Level 7

Broj poruka : 156
Godina : 28
Datum upisa : 27.08.2008

PočaljiNaslov: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 2:49 am

E ovako, veceras sam usao oko pola 12 da pikam malo cs i server je bio pun. Igrao se aztec_remake. Problem je u tome sto su u tc bili neki botovi koji su prvi put na serveru i toliko su me iznervirali da sam rodjenom burazeru, koji je sedeo pored mene, zviznuo samar... Likovi em sto ne znaju pravila, znaci traze menjanje mape, ubijaju svoje, nista ne prate, ko muve bez glave izlecu na nisan, bacaju fleske svojima, a sto je najgore NE postavljaju C4! I tako sam ja jedno 4, 5 partija imao samo da dopunim glok jer botovima istekne vreme za bombu ili ja ostanem poslednji pa je jurim po mapi. Onda sam napisao velikim slovima KO NECE DA POSTAVI C4 NEKA JE OSTAVI U BAZI! I govorio sam na mic! A jedan ..... fckr (mislim da mu je takav nick) uzme c4 i ode i usteka se u onoj terasi kod vrata!!!! noob Nego ajde sve to, nema veze... Sledeca mapa: dust2002, opet sam napisao za C4 i govorio na mic. I opet neki bot sa C4 ostane i usteka se na izlazu iz baze! Poludeo sam!

bloodstrike moze sve da potvrdi...

A da, admina nijednog nije bilo... I zato biste mogli da napisete nesto da se pojavljuje na pocetku svake runde: OBAVEZNO POSTAVLJANJE C4!! Nesto u tom fazonu... J
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
*Blo0Dstrik3*
FreeStyle Soldier Level 6

Broj poruka : 118
Godina : 24
Datum upisa : 01.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 1:23 pm

e stvarno ono juce nije bilo normalno...
probijemo sajt i owaj u mesto da postavi ide na drugi sajt i sve nas poubijaju...
a da ne kazem da swakku partiju po dvojica se ubije medjusobno
Nazad na vrh Ići dole
laki.k@n
Administrator
Administrator

Broj poruka : 207
Godina : 49
Datum upisa : 19.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 1:41 pm

king Takav dan sta cesh bitje bolje!!!

[img[https://redcdn.net/ihimizer/img232/2230/userbar567310ig3cd8.gif[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Peta Wilson

Broj poruka : 104
Godina : 29
Datum upisa : 08.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 3:05 pm

Ja se inace ne zalim, ali mora se priznati da je ponkead takav haos da jednostavno moram izaci sa servera. Posto se redirectuje sa KGB-a ovde dolaze svi koji stignu, a admina nema.

Previse ljudi se zali i tek sad shvatjam da imaju pravo jer nije u redu da je konstantno bar 1 citer na serveru (znaci lik napravi skor 71:1 pre nego je netko uopste pozvao nekog admina). Ja jucer snimio dvojicu... Svako malo netko nekom spominje kevu, psuje, traze neke mape, a da ne pricam o kvaliteti same igre, znaci svaka cast svima, ali server je pun noobova i svako malo se pojavi neko na serveru malo bolji i odmah pocinju prozivke (ja jos nisam dozivio da sam igrao na serveru a da mi netko nije rekao da sam citer).

Laki probaj nesto napravit. 1. premalo je admina (ja sam ti reko da cu uplatit kad smognem, ali jbg ja sam u HR i ne mogu slati svaki mesec nego moram da ti posaljem odjednom za pola godine, a trenutno nemam tolko + postarina). Moj predlog je da dodelis par admina, ali ne full amx nego samo sa nekim osnovnim opcijama. 2. Proverenim igracima u koje imas poverenja trebalo bi dodelit slot jer za njih znas da nece radit sranja, a ovako ja udjem na server i na amx_who vidim da od 30 igraca samo 2-3 imaju slot. 3. Server radi na finoj masini, nema laga, zasto se stavimo sXe-Injected? Ili VAC2? Ili mozda HL-Guard... Ja znam da ce ti se prepolovit publika, ali barem ce se igrat kako treba.

Poz
Nazad na vrh Ići dole
?FraG?<>!PaRaDe!
FreeStyle Soldier level 3
FreeStyle Soldier level 3

Broj poruka : 33
Datum upisa : 01.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 3:11 pm

Ako ima neko STEAM jel ce moci da igra na SxE serveru?
Nazad na vrh Ići dole
Peta Wilson

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 3:13 pm

Da.
Nazad na vrh Ići dole
laki.k@n
Administrator
Administrator

Broj poruka : 207
Godina : 49
Datum upisa : 19.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 7:14 pm

king nema she nema VAC2 bitje admina !!!!

[img[https://redcdn.net/ihimizer/img232/2230/userbar567310ig3cd8.gif[/img]
Nazad na vrh Ići dole
estote
FreeStyle Soldier Level 5
FreeStyle  Soldier Level 5

Broj poruka : 83
Godina : 25
Datum upisa : 29.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 8:26 pm

red devil,pa ti igraj u ct... lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
*Blo0Dstrik3*

Broj poruka : 118
Datum upisa : 01.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 8:45 pm

HAHA red pa sto bratu samar ?? lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
PrO

Broj poruka : 62
Godina : 23
Datum upisa : 03.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 9:36 pm

Red,jadan tvoj buraz Sad Sad Sad Sad Sad byebye byebye byebye
Nazad na vrh Ići dole
SEKI
FreeStyle Solidier Level 8

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 13.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 10:37 pm

Jbg sta ces decko dobio SAMAR(SAMARCINU) zbog noobova na serveru... ops
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.kosovci.org
RedDevil

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Okt 01, 2008 11:24 pm

Pa jbg, bio mi je tu pri ruci... Smiley Ma dosadan je, mali u pubertetu pa mi skace po zivcima, jos me ovi u tom trenutrku iznervirali pa sam morao na nekome da iskalim bes... rolleyes Ma navikao je on.. cheesy

Ma kakvi ct, ne volim pandure.. Smiley Veci je izazova kad igras sa terorima...

Bilo bi extra kad bi nesto preduzeo laki, da svi budemo zadovoljni i da server bude kvalitetan... wink
Nazad na vrh Ići dole
SEKI

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 13.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Čet Okt 02, 2008 12:21 am

Znaci naviko ti buraz na samaranje....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.kosovci.org
freeda

Broj poruka : 204

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Čet Okt 02, 2008 2:41 am

SxE ili VAC samo teraju narod sa servera...mene bi prvog oteralo i mislim vecinu,jer malo ko zeli da se smara sa sXe cry a sto se tice slotova...server je relativno nov(moglo bi se reci) i redirect sa KGB stalno dovodi nove igrace ( dancing dancing ) tako da se ne moze reci da ima stalnih puno...sve u svemu:ovako je sve ok !! clap clap
Nazad na vrh Ići dole
Peta Wilson

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Čet Okt 02, 2008 3:12 am

freeda - gospodar haosa.
Nazad na vrh Ići dole
freeda

Broj poruka : 204

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sub Okt 04, 2008 2:26 pm

ofc...uvek bio dancing Muhaha
Nazad na vrh Ići dole
Optimus (-_-)
FreeStyle Soldier Level 4

Broj poruka : 52
Datum upisa : 10.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Pon Nov 10, 2008 10:10 pm

Uvek je dobro kad si stariji i mozes da se izvivljavas nad mladjima.. dancing .. No.. Stvarno treba dodeliti slotove boljim igracima... A za ove male botine sto se pojavljuju po serveru nzm sta da kazem.. Glupo je i ban, klinci su jbg... Kako smo svi igrali kad smo pocinjali... Samo jednostavno slazite ih (iako su vasi) i mislim da bi trebalo skloniti onaj punish kad ubijes svog... Onda ubijete klinca... Uzmete mu C4 i furajte... wink
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nia-cs.tk/
RedDevil

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Uto Nov 11, 2008 1:07 am

E pa sad... huh Glupo je to. Postoji bolji nacin. I ti si klinac, i ja sam klinac, i sta sad Laki ili neko stariji treba da dodje i da rokne mene i tebe da bi uzeo c4???

A zapitaj se koji bi haos bio kad ne bi bilo punishmenta??? wacko
Nazad na vrh Ići dole
Sn00pY

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Uto Nov 11, 2008 1:23 am

ja bih i tada bio rekorder sa najmanje fragowa.......... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Optimus (-_-)

Broj poruka : 52
Datum upisa : 10.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Uto Nov 11, 2008 1:58 am

Pazi postoje i klinci koji nesto znaju... Brat mog druga je 96' godiste pa cepa... One noobove treba klati... bash bash bash
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nia-cs.tk/
RedDevil

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Uto Nov 11, 2008 2:05 am

Sad si se i sam upleo u svoje komentare... cheesy Znaci sve u svemu ne pije vodu to sto kazes... wink

Znas ono "Ispeci pa reci" ? cheesy
Nazad na vrh Ići dole
Sn00pY

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Uto Nov 11, 2008 2:07 am

some..........radenkow buraz je 98'.............dechko igra.............malo je reci j'be kewu.........
Nazad na vrh Ići dole
Kralj Debeli
FreeStyle Soldier Level 2

Broj poruka : 17
Datum upisa : 11.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Uto Nov 11, 2008 11:56 pm

Optimus (-_-) ::
Uvek je dobro kad si stariji i mozes da se izvivljavas nad mladjima.. dancing .. No.. Stvarno treba dodeliti slotove boljim igracima... A za ove male botine sto se pojavljuju po serveru nzm sta da kazem.. Glupo je i ban, klinci su jbg... Kako smo svi igrali kad smo pocinjali... Samo jednostavno slazite ih (iako su vasi) i mislim da bi trebalo skloniti onaj punish kad ubijes svog... Onda ubijete klinca... Uzmete mu C4 i furajte... wink

Ovo nije lepo sto kazes.............deca brate........pusti ih da igraju.............mi smo klinci za ostale......pa opet igramo........
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://sumadinac.jimdo.com
CrazyFrogSerbia@hotmail.c
FreeStyle Soldier Level 1
FreeStyle Soldier Level 1

Broj poruka : 3
Godina : 27
Datum upisa : 12.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Nov 12, 2008 2:42 pm

To je isto kao danas oko pola jedanaest (UJUTRU)...igrao se obican aztec i terori su bili tolki botovi da smo ja i bubreg imali skor po 20:1 (OBOICA) ...a igrac "strasni" moze ovo da potvrdi znaci to je bila bruka...mislim da bi trebalo da se banuju neki igraci sto stvarno nemaju dve veze da igraju...
Nazad na vrh Ići dole
Kralj Debeli

Broj poruka : 17
Datum upisa : 11.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   Sre Nov 12, 2008 5:42 pm

CrazyFrogSerbia@hotmail.c ::
To je isto kao danas oko pola jedanaest (UJUTRU)...igrao se obican aztec i terori su bili tolki botovi da smo ja i bubreg imali skor po 20:1 (OBOICA) ...a igrac "strasni" moze ovo da potvrdi znaci to je bila bruka...mislim da bi trebalo da se banuju neki igraci sto stvarno nemaju dve veze da igraju...

a kakav si ti bio, majke ti.................kad si pocinjao da igras....................zato ih ne treba danovati....neka ih deca neka uce da igraju........btw.......nema ih popodne, samo ujutru dok ne odu u obdaniste!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://sumadinac.jimdo.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!   

Nazad na vrh Ići dole

Zalba na sve nove na serveru, cast izuzecima!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FreeStyle Gamers Serbia NOVI FORUM NA http://freestyle-gamers.info/forum/ :: FreeStyle GaMeRs Serbia Public "212.200.163.178:27037" :: Zalbe na igrache-
Skoči na: